تبلیغات
سوت پایان - تیم منتخب هفته بیست و چهارم لیگ برتر
تاریخ : چهارشنبه 19 فروردین 1394 | 18:43 | نویسنده : عبدالحسین بهرامی
به گزارش "ورزش سه"، تیم منتخب هفته بیست و چهارم به انتخاب کارشناسان با حضور بازیکنانی از تیم‌های ملوان، صبا، تراکتورسازی، فولاد، راه‌آهن و نفت تشکیل شدند.

ایمان صادقی (دروازه بان – ملوان)

دروازه‌بان جوان ملوان درخشش خیره‌کننده برابر حمله وران پیکان داشت و به خوبی توانست تا قبل از دریافت گل از روی نقطه آنها را ناکام بگذارد. چند سیو و واکنش خوب از ایمان صادقی باعث شد تا پیکان از رسیدن گل در این بازی ناامید شود و در نهایت این ضربه پنالتی بود که صادقی و ملوان را از بسته نگه داشتن دروازه ناکام گذاشت.

هادی شکوری (صبای قم)

مدافع میانی صبای قم در جریان برتری تیمش برابر سپاهان یکی از عناصر تاثیرگذار این تیم بود. او علاوه بر ایجاد سد دفاعی مستحکم برابر سپاهانی‌ها با تیزهوشی موفق شد یک گل نیز برای تیمش به ثمر برساند و یک پیروزی شیرین را در کارنامه صبا ثبت کند.

امید نظامی‌پور (گسترش فولاد)

عدم دریافت گل برابر تیم قدرتمند و با انگیزه ذوب که در نیم فصل دوم به هیچ تیمی باج نداده است یک امید نظامی‌پور آماده را می‌طلبید و مدافع جوان گسترش به همراه دیگر هم‌تیمی‌هایش موفق شد مقاومت جانانه‌ای برابر سه بازیکن گلزن ذوب‌آهن داشته باشد و در فولادشهر، گسترش را به یک امتیاز برساند.

حبیب گردانی (تراکتورسازی)

مدافع ملی‌پوش تراکتورسازی در این بازی هم در قامت یک بازیکن تاثیرگذار ظاهر شد و موفق به هم‌تیمی‌هایش پاس گل بدهد. گردانی در برابر استقلال خوزستان خوب و بی‌نقص بازی کرد و در حمله و دفاع مطابق خواسته تونی اولیویرا عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

رامین رضاییان (راه‌آهن)

هر چند با خطا روی محمد نوری در دقیقه آخر پیروزی را از هم‌تیمی‌هایش گرفت اما تجربه بالای او که با حضور در تیم ملی افزایش هم یافته او را چهره شاخص تیمش در خط دفاع ساخته است. رضاییان در این بازی موفق شد یکی از گل‌های تیمش را نیز از روی ضربه ایستگاهی به ثمر برساند و اگر راه آهن خوش شانس بود می‌توانست این پرسپولیس را ببرد و سه امتیاز شیرین را به حساب خود واریز کند.

ایمان مبعلی (نفت تهران)

مهندس تیم علیرضا منصوریان در این دیدار هم موفق شد با پاس گلی دیدنی تیمش را به سه امتیاز ارزشمند برساند و جمع پاس‌ گل‌های خود در این فصل را به 12 برساند. ایمان مبعلی با دید بالا و پاس‌های ظریف یکی از چهره‌های اصلی نفت برای حضور در صدر است و منصوریان برای قهرمانی چشم به پاس‌های او دوخته است.

ساسان انصاری (فولاد)

ساسان انصاری در برابر استقلال هم توانست نقشی پررنگ در برد تیمش داشت. او در دیدار برابر استقلال نیز بارها با حمله به قلب دفاع استقلال این تیم را با دردسر مواجه کرد. به نظر می‌رسد ادامه این روند می‌تواند او را به یکی از گزینه‌های اصلی حضور در تیم ملی تبدیل کند.

چاگو (فولاد)

هافبک دفاعی فولاد با گل دیدنی خود سه امتیاز حساس دیدار برابر استقلال را به نام شاگردان دراگان اسکوچیچ کرد. چاگو در این دیدار با عملکرد خود هافبک‌های استقلال را در نیمه دوم از کار انداخت و با اضافه شدن به خط حمله تیمش نیز موفق شد گلی زیبا به ثمر برساند و فولاد را در جمع مدعیان قهرمانی حفظ کند.

اسماعیل شریفات (فولاد)

سوژه اصلی امیر قلعه‌نویی طی تمرینات هفته‌ گذشته؛ گل اسماعیل شریفات به قدری برای استقلال و امیر قلعه‌نویی سخت و باورناپذیر بود که او بارها شاگردانش را توبیخ کرد. شریفات که طی فصول گذشته نشان داده بازی برابر تیم‌های بزرگ را بلد است در این دیدار هم با گلی که از روی ضربه سر زد تیمش را به تساوی رساند و در نهایت چاگو موفق شد نتیجه را به نفع فولادی‌ها کند.

محسن مسلمان (فولاد)

بازیکن جوان فولاد که در نیم فصل دوم به ترکیب فولاد اضافه شده توانسته جای خود را در ترکیب این تیم به دست بیاورد و در برابر استقلال هم با انگیزه بالای خود موفق شد بارها خط دفاعی آبی‌پوشان را دردسر بیندازد و بهم بریزد. او با دیدی خوب موفق شد پاس گل اول تیمش را نیز به شریفات بدهد.

ادینهو (تراکتورسازی)

آقای گل همچنان گل می‌زند. لوسیا ادینهو در برابر استقلال خوزستان هم با گلی که نشان از حرفه‌ای‌گری او داشت جایگاهش در صدر جدول گلزنان را تثبیت کرد. با ادامه این روند به نظر می‌رسد رسیدن دیگر مهاجمان لیگ به ادینهو یک رویا باشد و کفش طلا برای دومین بار به تبریز می‌رود.