تبلیغات
سوت پایان - مگویان: از 4 تیم ایرانی پیشنهاد دارم
تاریخ : یکشنبه 17 خرداد 1394 | 17:32 | نویسنده : عبدالحسین بهرامی
هرائر مگویان هم اکنون در اردوی تیم ارمنستان است و کار سختی در بازی با پرتغال در انتخابی یورو 2016 دارد. او که تقریبا در تمام بازی های تیم‌ملی ارمنستان مهره ثابت محسوب می‌ شود، امیدوار است تا بتواند در بازی با پرتغال هم برابر کریستیانو رونالدو ارزش های خود را نشان دهد. تیم‌ملی ارمنستان هم اکنون با دو بازی کمتر نسبت به سایر تیم ها در رده آخر گروه 6 تیمی خود قرار دارد و تقریبا شانسی برای صعود به جام‌ملت‌ها‌ی اروپا ندارد.

مگویان با گله از مسوولان استقلال گفت: من کمی از مدیران استقلال گله دارم چون با وجود اینکه برای پرداخت پول ما امروز و فردا کردند، با این حال بدون اینکه پولی به من بدهند، مجبور شدم ایران را ترک کنم.

او در مورد وضعیت ادامه همکاری اش با استقلال هم گفت: من با استقلال قرارداد 2 ساله دارم که سال دوم آن مشروط به توافق طرفین است. با این وضعیت شاید در استقلال نمانم.

مدافع ارمنی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از باشگاهی در ایران پیشنهاد دارد یا نه هم گفت: آنطور که از طریق مدیربرنامه هایم متوجه شدم 4 پیشنهاد دارم که یکی از آنها تیمی است که سهمیه آسیایی گرفته است ولی هنوز تصمیمی نگرفته