تبلیغات
سوت پایان - کاپیتان‌های تیم‌ملی به استقلال می‌ آیند؟
تاریخ : یکشنبه 31 خرداد 1394 | 18:00 | نویسنده : عبدالحسین بهرامی
جواد نکونام، آندرانیک تیموریان و سیدمهدی رحمتی 3 ستاره ای که فصل گذشته را با پیراهن های 3 تیم اوساسونا، تراکتورسازی و پیکان به پایان برده اند حالا این فرصت را دارند تا دوباره به تیم محبوبشان بازگردند.

نکته جالب در مورد این 3 بازیکن اختلاف عمیقشان با امیر قلعه‌نویی سرمربی 3 فصل گذشته استقلال بوده است. اختلافی که آنها را از استقلال جدا کرد و به تیم های دیگر فرستاد. امروز پرویز مظلومی هم در گفت‌وگو با خبرنگاران و هم در صحبت با هواداران تاکید کرد که نمی‌ تواند از نام آنها بگذرد.

این در حالی است که این 3 بازیکن شرایط متفاوتی برای حضور در استقلال دارند. سیدمهدی رحمتی ظاهرا پیشنهاد تیم تراکتورسازی را در جیب دارد، آندو به دنبال حضور در یک تیم قطری است و نکونام هم که با اوساسونا قرارداد دارد. البته تفاوت این 3 در اراده متفاوتشان برای حضور در جمع آبی هاست که به نظر می‌ رسد نکو و رحمتی انگیزه های بیشتری برای بازگشت به تیم سابق داشته باشند.

این 3 با وجود سن و سال بالا در صورت حضور در استقلال یک تکان اساسی به بازار نقل و انتقالات خواهند داد و البته باید دید که حضورشان باعث جدایی چه بازیکن دیگری از استقلال می‌ شود.