تبلیغات
سوت پایان - حسینی در لیست مظلومی نیست
تاریخ : چهارشنبه 3 تیر 1394 | 17:13 | نویسنده : عبدالحسین بهرامی
به نقل از تسنیم بهرام امیری در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: براساس لیستی که مظلومی داده مذاکرات خود را آغاز کرده‌ایم که این لیست براساس اولویت‌بندی اول و دوم تنظیم شده است. خوشبختانه با 3 نفر از بازیکنان اولویت اول لیست تمام کرده‌ایم که یکی از آنها جابر انصاری بود. قرارداد 2 سال با وی امضا کرده‌ایم و 2 نفر دیگر را هم هر موقع نهایی شد اعلام می‌کنیم. از نظر خودمان قرارداد داخلی به معنای تمام شدن کار است اما وقتی این دو بازیکن در باشگاه حضور پیدا کرده و با پیراهن استقلال عکس گرفتند آن وقت مشخص خواهند شد.

عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت پیوستن مهدی رحمتی به استقلال گفت: مهدی رحمتی یکی از پیشکسوتان استقلال و مورد نظر کادرفنی و باشگاه است. رحمتی هم به خوبی این موضوع را می‌داند و بعید می‌دانم علیه من و نظری اظهارنظری کرده باشد.
امیری درباره اینکه آیا روزبه چشمی و رسول نویدکیا هم در لیست مظلومی هستند و با آنها مذاکره صورت گرفته، اظهار داشت: چشمی و نویدکیا با باشگاه‌های خود قرارداد دارند و ما هیچ وقت با بازیکنانی که قرارداد دارند مذاکره نمی‌کنیم. برخی از این بازیکنان اگر بتوانند مشکل رضایتنامه خود را حل کنند آن وقت با آنها وارد مذاکره شده و جذب‌شان می‌کنیم.


عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال در خصوص تکلیف طالب‌لو و فروزان با باشگاه استقلال و اینکه هر دوی آنها هنوز با این باشگاه قرارداد دارند، عنوان کرد: طالب‌لو از بچگی در استقلال حضور داشته و به نوعی در این باشگاه بزرگ شده است، ضمن اینکه فروزان هم سال گذشته زحمت زیادی کشید و در بازی‌های زیادی درون دروازه استقلال قرار گرفت. قرار است صبح فردا هر دوی این دروازه‌بان‌ها با مظلومی جلسه‌ای داشته باشند تا تکلیف مشخص شود، اگر دوست داشتند می‌مانند و تلاش بیشتری می‌کنند و اگر هم یکی از این دو بخواهد برود باشگاه به او رضایتنامه می‌دهد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا سیدجلال حسینی در لیست مظلومی قرار داشته، خاطرنشان کرد: سیدجلال بازیکن بزرگی است اما استقلال خط دفاعی خوبی دارد و ما در این مقطع به وی نیاز نداریم. حسینی در لیست مظلومی نیست.

امیری در خصوص اینکه آیا امیرحسین صادقی در استقلال خواهد ماند و اینکه در لیست مظلومی هست، تاکید کرد: امیرحسین صادقی در لیست مظلومی قرار دارد.
عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال در خصوص اینکه تکلیف عنایتی چه خواهد شد، گفت: قرار است فردا عنایتی هم با مظلومی نشستی داشته باشد تا تکلیف او هم مشخص شود.