تبلیغات
سوت پایان - این بازیکن بالاخره در استقلال ماندنی شد!
تاریخ : دوشنبه 29 تیر 1394 | 11:34 | نویسنده : عبدالحسین بهرامی
انتقال یعقوب کریمی به استقلال دیگر در حال تبدیل شدن به داستان هزار و یک شب بود. به گزارش افکارنیوز، انتقال یعقوب کریمی به استقلال دیگر در حال تبدیل شدن به داستان هزار و یک شب بود. مسئولان استقلال هر روز به او یک مهلت بیست و چهار ساعته می‌دادند تا این بازیکن بتواند از باشگاه سپاهان رضایت نامه خود را دریافت کند اما این اتفاق عملی نمی‌شد. دیروز وقتی با بهرام امیری عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال تماس گرفتیم تا از آخرین وضعیت انتقال کریمی با خبر شویم او گفت: مهلت ما با کریمی تمام شده است و دیگر او را نمی‌خواهیم. با منتفی شدن ادامه حضور کریمی با سایر گزینه‌ها مذاکره خواهیم کرد.

در ابتدا اظهارنظر امیری کاملاً طبیعی بود اما پس از چند ساعت خبر جدیدی در این باره روی خروجی برخی سایت‌ها قرار گرفت که کاملاً برخلاف گفته‌های این عضو نقل و انتقالات استقلال بود.
خبر حکایت از آن داشت که بهرام افشارزاده به شخصه با مهرزاد خلیلیان مدیرعامل سپاهان تماس گرفته و خواستار صدور رضایت نامه یعقوب کریمی شده است. خبری که مدیرعامل باشگاه اصفهانی با تائید آن گفت: با افشارزاده تلفنی صحبت کردیم و پس از رایزنی‌های لازم با صدور رضایت‌نامه کریمی موافقت کردم.

جالب است فردی که عضو کمیته نقل و انتقالات یک باشگاه است اظهار نظری در این باره انجام می‌دهد که با حقیقت ماجرا کاملاً متفاوت است.

حالا با پیوستن کریمی به استقلال تا حدودی خیال کادر فنی آبی‌پوشان از این منطقه از زمین راحت شد و شاید زوج او کنار میثم مجیدی بتواند گره گشای استقلال در لیگ پانزدهم باشد.