تبلیغات
سوت پایان - شاهکار یاران یحیی در تبریز
تاریخ : سه شنبه 5 آبان 1394 | 18:37 | نویسنده : عبدالحسین بهرامی
در ادامه مسابقات هفته دهم لیگ برترودر یکی از حساس‌ترین مسابقات امروز  در ورزشگاه یادگار امام ودر حضور2500 تماشاگر   سبزپوشان اصفهانی در برابرقرمزپوشان تبریزی به میدان رفتند

داوران این دیدار حسین زرگر- محمدرضا منصوری- حسن انتظاری- محمد ملکی بودند.
در پایان این دیدار جذاب و پرگل وپس 94 دقیقه بازی زیبا دو تیم با نتیجه مساوی 4-4 از زمین خارج شدند. در این دیدار ذوبی ها پس از اینکه 4بر1 از حریف خود عقب افتادند طی یک بازی هجومی موفق شدند در 10دقیقه پایانی بازدن 3 گل بازی را به تساوی بکشانند.تا آه ازنهاد تماشگران و کادرفنی تراکتور برآید.
تساوی 8 گله تراکتورسازی و ذوب آهن پرگل ترین مسابقه این  هفته و فصل لیگ‌برتر را رقم زدند.
ترکیب تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری ، شجاع خلیل زاده ، کارلوس کاردوسو ، سعید آقایی ، محمد ایرانپوریان ، سینا عشوری ، بختیار رحمانی(عبدالله زاده 80)، آگوستو سزار ، شاهین ثاقبی(میر هانی هاشمی 92)، سروش رفیعی ، حمزه یونس
سرمربی: تونی اولیویرا

ترکیب ذوب‌آهن:
محمد رشید مظاهری،محمد نژادمهدی(حق‌وردی 46)،ولید اسماعیل،هادی محمدی،اکبر صادقی،قاسم حدادی فر،احسان پهلوان،علی حمام،دانیال اسماعیلی فر و مهدی رجب زاده،کاوه رضایی
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

اخطار:
ذوب آهن - هادی محمدی(30)
تراکتورسازی - ثاقبی(55)

شرح گل‌ها:

1-1(تراکتورسازی): سروش رفیعی با یک بغل پا زیبا و شوتی که از پشت محوطه جریمه زد گل زیبایی را به ثمر رساند،این توپ به دور از دستان مظاهری در کنج دروازه اش جای گرفت.
1-1 (ذوب آهن): ضربه زیبای احسان پهلوان از 25 متری دروازه اخباری را فرو ریخت تا بازی در دقیقه 27به تساوی کشیده شود .
2-1(تراکتورسازی): ارسال ایران پوریان از سمت راست در محوطه جریمه به رحمانی رسید و او با یک ضربه سر زیبا دروازه مظاهری را فرو ریخت‌.
3-1(تراکتورسازی): شاهین ثاقبی با مهارت هادی محمدی را از پیش رو برداشت و با ضربه‌ای دقیق از داخل محوطه جریمه در دقیقه 55 برای سومین بار دروازه ذوب‌آهن را باز کرد. حرکت او بعد از گل عجیب بود و یک کارت زرد برایش به ارمغان آورد.
4-1(تراکتورسازی): پاس زیبای آقایی در محوطه جریمه به رحمانی رسید و او با نوک پا به شکلی عالی دروازه ذوب آهن را برای بار چهارم باز کرد.
4-2(ذوب آهن):ارسال رجب زاده، توپ به سر اسماعیلی فر سابید و تبریزی با نوک پا دروازه سرخ پوشان تبریز را باز کرد.
4-3(ذوب آهن): دقیقه ۸۶ کاوه رضایی در یک حرکت استثنایی با پشت پا دروازه اخباری را باز کرد.
4-4(ذوب آهن): ضربه کرنر رجب زاده را اسماعیلی فر با سر وارد دروازه کرد و بدین ترتیب گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند.