تبلیغات
سوت پایان - چرا صالح از تیم امید جدا شد
تاریخ : دوشنبه 5 بهمن 1394 | 00:12 | نویسنده : عبدالحسین بهرامیبه گزارش "ورزش سه"، عده‌ای اعتقاد دارند اصلی‌ترین دلیل حذف این تیم مشکلات فنی‌ای بود که در این تیم وجود داشت تا جایی که حتی محمد خاکپور سرمربی تیم امید هم پس از حذف از این رقابت‌ها مدعی شد که این تیم به خاطر دانش فنی ضعیف او از ژاپن شکست خورده است.

در روزهایی که اعضای کادرفنی تیم امید تلویحا به مشکلات فنی تیمشان صحه می‌گذارند، این سوال پیش می‌آید که چرا مدیران اجازه دادند مجید صالح از این تیم جدا شود. انتقادهایی که به حق به نظر می‌رسد. مجید صالح در چند سال گذشته به عنوان دستیار عملکرد موفقی در تیم‌هایی مثل استقلال و ذوب‌آهن داشته و حتی پیش از جام‌جهانی به عنوان مربی تیم‌ملی هم انتخاب شد که البته به دلیل مشکلاتی مجبور به جدایی شد. شاید اگر مربی‌ای مانند صالح که با متد روز فوتبال در طراحی تمرینات و مسائل تاکتیکی آشنا است، در کادرفنی تیم امید حضور داشت، می‌توانست شرایط بهتری را در این تیم به وجود بیاورد.

بعد از جدایی صالح از تیم‌ملی اعضای کادرفنی این تیم کمتر حاضر شدند در مورد دلیل این ماجرا صحبت کنند و حالا باید دید واکنش آنها پس از حذف تیم امید به این ماجرا چه خواهد بود؟