تبلیغات
سوت پایان - هفته بیست و پنجم لیگ برتر
تاریخ : جمعه 11 فروردین 1396 | 22:26 | نویسنده : عبدالحسین بهرامی
چرخ لیگ برتر فوتبال کشور پس از دوه هفته تعطیلی امروز ودر  یازدهمین روز بهار به گردش در آمد و 4 بازی در شهرهای مختلف برگزار گردید که گزارش این بازیها را مرور میکنیم:

اس.خوزستان 1- ذوب آهن 1


ورزشگاه غدیر اهواز، تماشاگر: ٥٠٠ نفر

شرح گل ها:

١-٠(ذوب آهن اصفهان- گل به خودی مصطفی ماهی): حرکت زیبای  علی حمام از سمت راست و پاس این بازیکن با برخورد به مصطفی ماهی هافبک استقلال خوزستان وارد دروازه شبخ ویسی شد.
١-١(استقلال خوزستان- زبیدی): حرکت زیبای بیت سعید از سمت راست و پاس دقیق وی به زبیدی رسید تا این بازیکن اولین گلش را وارد دروازه مظاهری کند.


پدیده 1- صبا 0

استادیوم: ثامن الائمه مشهد/ تماشاگر: 1500 نفر

شرح گل


پدیده 1 - صبای قم صفر(دقیقه 44: حسین مهربان): توپ ارسالی از میانه زمین را مهربان به سختی و با اشتباه نظامی‌پور مدافع صبا مهار کرد تا این مهاجم پدیده با ضربه بغل پای راست دروازه صبا را باز کند.


نفت1- سیاه جامگان 1

ورزشگاه تختی تهران/ تماشاگر: حدود 200 نفر

شرح گل ها:
یک بر صفر سیاه جامگان(گوران یرکوویچ): در دقیقه 26 ارسال رضا شربتی از جناح چپ روی دروازه نفت تهران با اشتباه ایگور پراهیچ همراه شد و توپ به گوران یرکوویچ رسید؛ مهاجم صربستانی سیاه جامگان نیز با پای چپ دروازه نفت را گشود.
یک بر یک نفت تهران(محمد قاضی): در دقیقه 53 خطای میثم حسینی روی میلاد فخرالدینی در محوطه جریمه باعث شد داور اعلام ضربه پنالتی به سود نفت کند. محمد قاضی پشت توپ قرار گرفت و ضربه زد که ناصری توپ را برگرداند، در ریباند توپ بار دیگر به قاضی رسید که اینبار او با یک بغل پا دروازه سیاه جامگان را باز کرد.

 

پیکان3 ماشین سازی۱

ورزشگاه پیکان شهر تماشاگر 1500

شرح گل
۱-۰( پیکان): پاس خوب سیامک نعمتی در عمق خط دفاعی تیم ماشین سازی گادوین منشا را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن هم با خونسردی هر چه تمام تر در دقیقه ۱۵ حساب کار را به سود پیکان تغییر داد.

۲-۰(پیکان): دقیقه ۵۰ پاس صادق بارانی در عرض روی یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه سیامک نعمتی را در موقعیت شوتزنی قرار داد و ضربه این بازیکن از پشت محوطه جریمه به زیبایی و با دقت وارد دروازه ماشین سازی شد تا اختلاف دو تیم به عدد دو برسد.

۲-۱( ماشین سازی): خطای هایراپتیان روی شهاب زاهدی یک پنالتی را تقدیم ماشین سازی کرد و امین قاسمی نژاد با یک ضربه زیبا به سمت چپ و بالای دروازه زننده اولین گل سبزپوشان تبریزی لقب گرفت.

۳-۱( پیکان): تیم فوتبال پیکان با استفاده از سرعت منشا در یک ضد حمله صاحب موقعیت تک به تک با گلر تیم ماشین سازی شد و ضربه منشا با دقت به گل سوم آسمانی پوشان پیکان بدل شد تا باز هم این مهاجم با دبل کار خود را به پایان برساند.